بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران با تجربه و مهارت چند ساله خود می تواند بهترین نتیجه را برای افراد مراجعه کننده از جراحی بینی به وجود بیاورد. از همین رو در روند عمل کردن بینی می تواند بیشترین تاثیر را بر روی فرآیند تغییر فرم آن داشته باشد. در نتیجه بهتر است که قبل از تصمیم نهایی حتما تمامی جوانب را به درستی مورد بررسی قرار دهید. برای اینکه متوجه شوید در روند انتخاب پزشک دچار مشکل نمی شوید، می توانید ادامه مطالب را به دقت مطالعه کنید که چگونه می توانید بهترین دکتر عمل بینی مناسبی را با توجه به توقعات خود و یا چه دکتری بهتر است و نمونه کارهای او را از چه راهی می توان مشاهده کرد ؛ می توانید تمامی مطالبی که توسط دکتر نیلوفر مجدی نسب ، بهترین جراح بینی تهران که در ادامه ارائه شده است را مطالعه کنید که شما نیز همانند دیگران از تغییر فرم دماغ خود احساس رضایت و خرسندی را داشته باشید.

جراح بینی - دکتر نیلوفر مجدی نسب

چرا جراح بینی در انجام رینوپلاستی نقشی اساسی دارد ؟

زیبایی و میل به زیباتر دیده شدن از دیرباز خواسته هر فرد بوده است. این درخواست در سال های اخیر افزایش یافته است و این بیشتر شدن موجب شده است که تعداد پزشک هایی که این عمل زیبایی و درمانی را انجام می دهند نیز رو به افزایش می باشد.

اما نکته حائز اهمیت برای بهبود ظاهر بینی در واقع به انتخاب بهترین جراح بینی تهران وابسته می باشد که این امر را بایستی دکتر متخصص گوش و حلق و بینی با گذراندن دوره های علمی جراحی می توانند جراحی زیبایی بینی را به نحوی درست و اصولی مورد انجام قرار دهند.

دقت کنید که اگر عمل بینی را توسط افراد غیر مرتبط انجام بگیرد می تواند به سلامت آناتومی بینی و ساختار داخلی آن صدمه وارد کند در نتیجه بهتر است که بهترین دکتر عمل بینی را در شهر محل زندگی خود انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی ترمیمی

با وجود اینکه امروزه بسیاری از پزشکان عمل بینی را انجام می دهند اما همچنان هستند افرادی که از نتیجه نهایی بدست آمده احساس رضایت نداشته باشند که این تجربه ای ناخوشایند و مایوس کننده به شمار می آید. این به طور کامل به نمی تواند ایراد پزشک به شمار بیاید بسیاری مواقع به دلیل بروز برخی مشکلات و حوادث فرم بینی به وجود آمده دستخوش تغییر می شود و به ناچار شخص مجاب به انجام جراحی بینی ترمیمی می افتد.

همانطور که می دانید در روند عمل بینی اولیه بافت و ساختار بینی دچار تغییر شده است و برای جراحی بینی ثانویه می بایست محتاط تر و توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام بگیرد. زیرا گستره تغییر در این زمینه بسیار محدود بوده و بیشتر بایستی برای بهبود ایرادات موجود مورد استفاده قرار بگیرد. از همین رو بسیار حائز اهمیت است که انتخاب دکتر عمل بینی ترمیمی را با وسواس بیشتری انجام دهید. رینوپلاستی ترمیمی در واقع فرصت دوباره ای است برای دست یابی به بینی بدون نقص و زیبا خواهد بود.

برای دوباره عمل کردن بینی می بایست جراحی را انتخاب کنید که توانایی و مهارت بالایی در برطرف کردن ایرادات بینی را داشته باشد که این اطمینان را به شما بدهد که این بار دیگر نیازی به نگرانی برای نتیجه نهایی نخواهید داشت.

قبل و بعد جراحی بینی با دکتر مجدی نسب
 

 

دکتر خوب عمل بینی از چه روشهایی برای اعمال تغییرات استفاده می کند؟

دکتر نیلوفر مجدی نسب ، بهترین جراح بینی در تهران با در نظر گرفتن نوع بینی و میزان ایرادات می تواند یکی از تکنیک ها را به کار بگیرد. در جلسه مشاوره ابتدایی با انجام معاینات تکنیکال و بررسی تمامی درخواست های فرد مراجعه کننده می توان به این نتیجه رسید که آیا انجام این روند متناسب می باشد یاخیر؟! بعد از آن به این مرحله که این روند را با به کار گیری کدام روش باید پیش برد. در ادامه تکنیک های جراحی بینی را که جراح خوب بینی انجام می دهند را مورد بررسی قرار می دهیم. عبارتند از :

 • عمل کردن بینی با روش باز

در این پروسه جراح خوب بینی در تهران با ایجاد یک برش کوتاه در قسمت غضروفی ما بین هر دو حفره بینی در پایین ترین قسمت می تواند پوست را از روی بافت استخوانی و غضروفی جدا کرد و به تمامی آناتومی داخلی بینی دسترسی داشته باشد و بدین ترتیب بهترین نتیجه نهایی را از عمل زیبایی بینی را می توانید مشاهده نمایید.

 • عمل کردن به روش بسته

در این فرآیند دکتر عمل بینی می تواند با ایجاد برش درون حفره های بینی برای اعمال برخی تغییرات کوچک بر روی بینی از این روند استفاده می کند اما به یاد داشته باشید این پروسه برای تغییرات بسیار بر روی بینی توانایی جوابدهی نخواهد داشت. زیرا میزان دسترسی به ساختار داخلی بینی در این وضعیت حداقل ترین می باشد در نتیجه نمی توان از این تکنیک برای ایجاد تغییر بیشتر استفاده کرد.

 • تکنیک تیپ پلاستی

ممکن است این روش را با عمل زیبایی بینی کامل انجام داد و برخی از جراحان بینی ممکن است که به تنهایی برای مراجعین انجام دهند. در تیپ پلاستی دکتر عمل زیبایی بینی نوک آن را بدون تغییر در ساختار های دیگر بهبود می بخشد.

راه کارهای انتخاب بهترین جراح بینی

همانطور که می دانید عمل بینی روندی ایمن و مطمئن می باشد که بدون محدودیت برای بسیاری از افراد متقاضی مورد انجام قرار می گیرد. اما با توجه به این امر که این روند بازگشت پذیر نبوده بهتر است که در انتخاب جراح بینی خوب بسیار دقیق عمل کنید که خدای ناکرده از انجام این روند تجربه ای ناخوشایند را داشته باشید و در کنار به حداقل رسیدن عوارض جراحی بینی  ، بهترین نتیجه عاید شما شود.. برای این امر می توانید ابتدا از دریافت تصمیم نهایی خود مطمئن شوید و بعد از آن بسته به اینکه در شهر خود می توانید دکتر متناسبی را جویا شوید یا خیر؟! می توانید لیستی از جراحان بینی را تهیه کنید.

 1. بررسی لیست دکتر خوب عمل بینی می تواند قدم اولی باشد که شما در انتخاب بهترین جراح بینی برمی دارید.
 2. قدم بعدی می تواند مشاهده نمونه کارهای پزشک باشد که با این کار می توانید میزان مهارت و نوع عمل را متوجه شوید.
 3. بعد از آن می توانید از لیست تهیه شده از دکترهای منتخب به مطب یا کلینیک مراجعه کنید که از نزدیک نمونه کارها و علاوه بر آن با متخصص عمل بینی ملاقات داشته باشید.

یکی از راه کارهای دیگه ای که می توان در انتخاب جراح خوب بینی انجام داد مشاهده سایت و صفحه اینستاگرام دکتر می باشد که در آن مقالات علمی و نمونه کارهای انجام شده را مشاهده کنید. به یاد داشته باشید که در برخی موارد بایستی برای انتخاب یک جراح خوب چندین مرحله را انجام دهید که به انتخاب مناسبی برسید.

رضایت بیمار از نتیجه بدست آمده از عمل بینی

 

 

چه مواردی بر بهترین بودن یک جراح بینی می تواند موثر باشد ؟

همانطور که گفته شد برای دریافت نتیجه نهایی بدون نقص و کامل می بایست دکتر خوب عمل بینی را انتخاب کنید. این جراح با تجربه کاری مرتبط و انجام چندین عمل بینی موفق توانسته است که در اعمال تغییرات بر روی بینی به سبک مختص به خود رسیده و علاوه بر این مورد موفقیت آمیز بودن نمونه کارهای انجام داده بیان کننده میزان حاذق بودن بهترین دکتر عمل بینی می باشد.

این امر از مهمترین فاکتورهای تاثیر گذار در روند عمل کردن بینی می باشد. میزان رضایت بیماران می تواند مهارت های بالای این پزشک را بیان کند که در واقع نشان دهنده بهترین نمونه کارها خواهد بود.

ویژگی های بهترین جراح بینی

هر پزشک با مدرک پزشکی نمی تواند عمل بینی را انجام دهد. تنها افرادی که دوره عمومی خود را گذرانده و مدرک تخصص گوش و حلق و بینی را پشت سر گذاشته باشد می تواند تمامی ایرادات بینی را برطرف بسازد. علاوه بر داشتن مهارت و تجربه کاری مرتبط بایستی در کنار کار جراحی قادر باشد که یک مشاور خوب برای افراد مراجعه کننده باشد.

برای زیباجویانی که جهت اعمال هر نوع تغییری بر روی بینی به دکتر عمل بینی مراجعه می کنند باید در جلسه مشاوره اولی بتواند به درستی به تمامی خواسته های بیمار گوش دهد و در مواردی که انجام دادن این روند مناسب نمی باشد با دلیل و منطق فرد را از تصمیم خود باز دارد.

جراح بینی استخوانی

بینی برخی از افراد استخوانی است و ایراداتی دارد که باعث می شود آنها از فرم بینی خود ناراضی باشند. این ایرادات موجب می شود که فرم و اندازه بینی آن‌ها با صورت متناسب نباشد و با انجام عمل بینی استخوانی به دست یک جراح بینی استخوانی خوب در تهران ، می توانند به بینی دلخواهشان برسند. دکتر عمل بینی استخوانی با رفع ایراداتی از جمله موارد زیر ، بینی بیماررا فرم داده و جذابیت چهره را به ارمغان می آورد.

 • بینی های استخوانی اغلب روی پل بینی‌ قوز دارند یا نوک بینی‌ به سمت پایین متمایل است. جراحی بینی بهترین گزینه برای اصلاح این ایرادات است.
 • با انجام این جراحی بین اجزای صورت و بینی هارمونی برقرار می شود به نحوی است صورت متقارن می شود تعادل بهتری در صورت برقرار می گردد. دکتر نیلوفر مجدی نسب بهترین جراح بینی تهران ، معتقد است این ارتقا دادن هارمونی بایددر کنار حفظ ویژگی های فانکشنال بینی ایجاد شود.
 • اگر بینی‌ خیلی بزرگ یا پهن باشد ، با کمک جراحی بینی استخوانی به دست یک جراح ماهر و با تجربه می‌توان اندازه و فرم استخوان و غضروف بینی را به سطحی متعادل رساند. به این ترتیب ، در پی این تغییرات ظریف ، بینی‌ نیز ظریف‌تر و باریک‌تر دیده می شود وبرازندگی بیشتری روی صورت پیدا می کند.
 • گاهی جراحی بینی استخوانی علاوه بر رفع ایرادات ظاهری وافزودن به سطح زیبایی ، برای برطرف‌کردن مشکلات تنفسی از راه بینی نیز استفاده می‌شود. برخی بیماران که از پولیپ بینی رنج می‌برند می توانند با انجام عمل بینی استخوانی علاوه بر برخوداری از یک بینی زیبا و خوش فرم ، از کیفیت بالاتری در این عضو برخوردارشده و در نتیجه کیفیت زندگی آنها نیز ارتقا پیدا خواهد کرد.
 • اصلاح انحراف سپتوم بینی مشکل دیگری است که با اجرای جراحی بینی استخوانی، به رفع اختلال در تنفس و عفونت‌های سینوسی مکرر می پردازد. در این جراحی ، تیغه سپتوم صاف می شود و مجاری جریان هوا ، موقعیت بهتری پیدا می کنند.

جراح بینی گوشتی

بینی‌های گوشتی اغلب بزرگ هستند و نوک بینی برجسته ای دارند و ضعیف بودن غضروف‌ بینی در آنها و نیز پوست ضخیم شان باعث می شود که جراحی کردن این نوع بینی چالش‌برانگیزتر شود. با این حال با توجه به اینکه هدف اصلی جراح بینی گوشتی در عمل کردن این نوع بینی ایجاد تغییراتی در بینی است که بیشترین برازندگی را روی صورت ایجاد کرده و این تغییرات بتواند هارمونی صورت را تا حد امکان بالا ببرد ، ایشان از مناسب ترین تکنیک ها برای خلق بهترین نتیجه از عمل بینی گوشتی در این نوع بینی استفاده می‌کند.
برخی بیماران با بینی گوشتی ، خواستار این هستند که بینی انها با مدل فانتزی یا عروسکی جراحی شود ولی با توجه به ویژگی های این نوع بینی که قبلاً به آن اشاره شد، اجرای مدل بینی فانتزی برای بینی های گوشتی از سوی دکتر خوب عمل بینی در تهران توصیه نمی شود. می‌توان گفت که افرادی که بینی گوشتی دارند با یک عمل بینی گوشتی نچرال به ظاهری متعادل‌تر و زیباتر در این عضو کانونی در صورت خود دست پیدا می کنند.
برخی از داوطلبین رینوپلاستی برای این نوع بینی نیز نگران این هستند که بینی آنها بعد از عمل به شکل اولیه قبل از عمل کردن بینی باز گردد. همه چیز در این خصوص که آیا این تصور درست است یا خیر به مهارت‌ بهترین دکتر عمل بینی  و تکنیک هایی بستگی دارد که ایشان با توجه به نیاز بینی هر بیمار ، برای خلق نتیجه ای ماندگار به کار می گیرد. البته دقت در اجرای دقیق مراقبت‌های بعد از عمل که توسط متخصص گوش و حلق و بینی توصیه می شود نیز بسیار حائز اهمیت است. خلاصه اینکه میزان موفقیت شما در انتخاب یک متخصص عمل بینی گوشتی ، با توجه به حساسیت بالای این نوع بینی ، ارتباط مستقیمی با نتیجه ای دارد که از عمل این نوع بینی نصیب تان خواهد شد.

دکتر نیلوفر مجدی نسب هستم ؛ فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه جندی شاپور اهواز و فارغ التحصیل تخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن با رتبه برتر از دانشگاه شهید بهشتی تهران و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران  هستم.  خوشحالم که توانستم در زمینه  زیبایی و درمانی عمل جراحی های موفق  داشته باشم. 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها