هزینه جراحی بینی

تعیین هزینه جراحی بینی یکی از مهمترین و در واقع پر دغدغه ترین فاکتورهایی است که در ذهن داوطلبین انجام عمل بینی شکل می گیرد و شاید یکی از سوالاتی که بلافاصله بعد از سپری کردن فاز مهم و سونوشت ساز انتخاب بهترین جراح بینی مطرح می شود این است که عمل زیبایی بینی چقدر هزینه دارد. عمل زیبایی بینی یکی از فرایندهای زیبایی پر طرفدار است که با هدف بهبود و ارتقا دادن ویژگی های ظاهری و شکل بینی انجام می‌شود. در ادامه قصد داریم برای تشریح بهتر نرخ قیمت عمل بینی این موضوع را بررسی کنیم که چه فاکتورهایی در تعیین حدود قیمت این پروسه زیبایی اثرگذار هستند و اینکه آیا قیمت عمل رینوپلاستی در بیمارستان‌های دولتی یا خصوصی بر حسب نوع خدمات ارائه شده توسط آنها روی قیمت این فرایند اثر می گذارد یا خیر. برای دریافت جواب بسیاری از سوالات خود تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

هزینه جراحی بینی - دکتر نیلوفر مجدی نسب

 

چه فاکتورهایی در هزینه جراحی زیبایی بینی اثر گذار هستند؟

جراحی زیبایی بینی روشی فوق العاده برای اصلاح شکل ظاهر بینی است که جراح بینی به واسطه تکنیک های این فرایند می تواند فرم بینی را بهبود داده و عیوب آن را رفع نموده و هماهنگی جذابی را بین اعضای صورت و بینی ایجاد کرده و اصطلاحاً هارمونی چهره را افزایش دهد. همه این تغییرات ، مستلزم صرف هزینه جراحی بینی از سوی زیباجو می باشد و با توجه به متغیر بودن دامنه تغییرات و اصلاحات مورد نیاز در هر بیمار ، نمی‌توان هزینه ثابتی را برای این فرایند تعیین کرد. با این وجود برخی از مهم ترین عوامل مؤثر در این خصوص شامل موارد زیر می باشد:

تکنیک جراحی
بیماران بر اساس نیازها ، تناسبات و ترجیحات خود ، خواهان تغییرات متفاوتی در بینی شان هستند. بینی با مدل های مختلف قابل شکل دادن است و از اینرو قیمت عمل بینی نچرال یا عمل بینی به صورت طبیعی می تواند با قیمت عمل بینی فانتزی یا عروسکی یا قیمت عمل بینی نیمه فانتزی متفاوت باشد. همچنین هزینه عمل بینی استخوانی یا گوشتی نیز به واسطه متفاوت بودن دامنه چالش هایی که جراح در حین عمل در این دو نوع بینی با آنها روبروست ، با یکدیگر فرق دارد. قیمت عمل بینی ترمیمی نیز بسته به اینکه ترمیم در چه سطحی از پیچیدگی قرار دارد ، در دامنه متغیر قرار خواهد داشت.

دستمزد جراح
دستمزد پزشکی که انتخاب می‌کنید بسته به مهارت و تخصص ایشان ، متفاوت است. با توجه به اینکه انتخاب یک جراح ماهر و با تجربه ، نقش اساسی در را در تضمین دستیابی به بهترین نتیجه دارد لازم و ضروری است که در فاز انتخاب پزشک تحت تاثیر تبلیغاتی از قبیل عمل بینی رایگان ، جراحی بینی با قیمت کم ، عمل بینی با کمترین هزینه جراحی بینی ، جراحی بینی اقساطی یا مواردی از این دست که تنها هدف تبلیغاتی را دنبال می کنند قرار نگیرید و توجه داشته باشید که برای کسب رضایت از نتیجه عمل خود باید حتما در انتخاب جراح نهایت دقت عمل را به کار گیرید.

هزینه‌های مرتبط با بیهوشی
بخش دیگری از هزینه عمل بینی مربوط به بیهوشی است. هزینه های مربوط به مرکز درمان نیز جزو مواردی است که هزینه جراحی بینی را تحت تاثیر قرار می دهد و یک جراح ماهر و با تجربه و بیمار محور ، با اهمیت دادن به سلامت و ایمنی بیمار ، مرکزی را برای جراحی انتخاب می کند که تجهیزات و ابزارهای جراحی در آن کامل بوده و پرسنل پزشکی ، به روز ترین و استانداردترین خدمات را به بیمار ارائه دهند.

عمل بینی شامل بیمه تکمیلی می شود؟

در پاسخ به این سوال که آیا پرداخت هزینه عمل بینی با دفترچه امکان پذیر است یا خیر باید بگوییم که در مواردی که جراحی با هدف زیبایی انجام می شود ، هزینه جراحی بینی توسط بیمه پرداخت نمی شود و بیمار باید کل هزینه را از جیب خود بپردازد.

لیست قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی را نمی توان به شکل یک لیست دقیق و از پیش تعیین شده ارائه داد و اطلاعات دقیق در خصوص قیمت‌ها و جزئیات آن در طول جلسه مشاوره با جراح منتخب شما انجام می شود.

قیمت عمل بینی با بی حسی

در برخی موارد ، تغییرات و اصلاحات مورد نیاز برای فرم و شکل دادن به بینی مختصر بوده و با بی حسی موضعی تحت جراحی بینی به روش بسته قابل اجرا می باشد. در چنین شرایطی قیمت عمل سرپایی بینی در هزینه جراحی بینی ، تعیین کننده است

قیمت عمل بینی با لیزر

لیزر یک فناوری بسیار پیشرفته و به روز است که در حوزه های مختلف کاربردهای بسیار مفید و سازنده ای دارد. اما در خصوص جراحی بینی باید بگوییم که چیزی تحت عنوان جراحی بینی با لیزر وجود ندارد و این فرایند زیبایی و درمانی تنها به دست جراح بینی قابل اجرا است.

هزینه عمل بینی تیپ پلاستی چقدر است ؟

عمل تیپ پلاستی فرایندی است که تنها نوک بینی را تحت درمان قرار می دهد و ایرادات این ناحیه از بینی را درمان می کند. قیمت عمل نوک بینی نیز بسته به دامنه ایرادات موجود در آن بعد از انجام معاینات مشخص می شود.

دکتر نیلوفر مجدی نسب هستم ؛ فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه جندی شاپور اهواز و فارغ التحصیل تخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن با رتبه برتر از دانشگاه شهید بهشتی تهران و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران  هستم.  خوشحالم که توانستم در زمینه  زیبایی و درمانی عمل جراحی های موفق  داشته باشم. 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها